Με ένα λεωφορείο γεμάτο από τους συνεργάτες της, ξεκίνησε σήμερα για την Καλαμάτα η Κατερίνα Στικούδη. Η τραγουδίστρια χωρίς μακιγιάζ, έδειχνε πολύ ευτυχισμένη αφού το ταξίδι γίνεται, με αφορμή το νέο της videoclip, με τίτλο Cliche.
Δες τις φωτογραφίες που ανέβασε στα social media
ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ
“️
️
️
️
️στο δρόμο για Καλαμάτα!!!”, με τον στυλίστα της Μάριο Κυπριώτη κι έναν φίλο τους
“On the road!!!”
“Φύγαμε για Καλαμάτα!!!!”
ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ