What to know
Όλες μας έχουμε συνηθίσει να βάζουμε lipgloss πάνω από το κραγιόν μας. Σωστά; Και καμία μας μέχρι τώρα δεν είχε σκεφτεί να κάνει το αντίθετο. Κι όμως, αν βάλεις το lipgloss σου πρώτα και από πάνω φορέσεις κραγιόν θα καταφέρεις να κάνεις το κραγιόν να δείχνει πιο καλοκαιρινό και light. Άρα, αν θες να κάνεις το χειμερινό σου κραγιόν να δείχνει πιο καλοκαιρινό, κάνε κλικ στα επόμενα βήματα!
Βήμα 1
Τοποθέτησε ένα διαφανές lipgloss σε όλη την επιφάνεια των χειλιών σου. Μην το παρακάνεις με την ποσότητα. Θέλουμε ίσα να καλύψει τα χείλη σου.
Βήμα 2
Με ένα πινελάκι άπλωσε από πάνω το αγαπημένο σου χειμερινό κραγιόν.
Voila!
Επιμέλεια κειμένου: Νατάσα Μπερέκου
ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ