Τι θα χρειαστείς
Είσαι ρομαντική; Δοκίμασε αυτό το σχέδιο χρησιμοποιώντας τα βερνίκια που έχεις ήδη στο boudoir σου. Εναλλακτικά, αν θέλεις να πετύχεις ακριβώς το ίδιο effect δεν έχεις παρά να σημειώσεις όλα όσα χρησιμοποιήσαμε εδώ!
Βήμα 1
Βήμα 2
Βήμα 3
Βήμα 4
Βήμα 5
Βήμα 6
Βήμα 7
Βήμα 8
Βήμα 9
Το μανικιούρ ολοκληρώθηκε!
Σε λίγα μόλις βήματα δημιουργήσαμε ένα cute σχέδιο στα νύχια για ρομαντικές. Όσον αφορά την επιλογή της βάσης, το γαλάζιο χρώμα είναι πολύ in fashion και κάνει την τέλεια αντίθεση με την μαυρισμένη επιδερμίδα που θα αποκτήσεις στην πορεία του καλοκαιριού!
ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ